Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


rymbaba_band

Řymbaba Band

~ je fenomenální hudební seskupení čítající nepočítaně Guydyů libovolného pohlaví. Celkem tedy 4. Guydyové, ne pohlaví.

Složení

V současném stavu je složení Řymbaba Band následující:

  • Norbert - Guitar Pro Guy. Vymásterovaný zkušený guitarový guy, jehož dovednosti spočívají v precizní hře na guitaru a popřípadě i zpěvu.
  • Norbert - Guitar Pro Guy - Experienced guitar guy, který se nebojí žádné struny a dokáže z fleku vystřelit takové sólo, o kterém se může jiným jen zdát.
  • Norbert - Guitar Lame Guy - Nezkušený brnkač umějící sotva pár akordů, v místnosti sedí spíš jen tak do počtu a sem tam něco brnkne. Občas se i trefí do rytmu. Bass ist das? - Tak, jako srdce udává tep celému tělu, tak jeho basová kytara udává rytmus celému Řymbaba bandu.
  • Elena - Ukulele Lady, popřípadě Ukuelena - vizuálně estetická záležitost, která upoutá pozornost především rozměry. Rozměry svého hudebního nástroje Ukuele, které vedle guitar vypadá spíše jako hračka. Svým vysokým tónem ale skvěle ladí s hlasem jejího zpěvu. Další dovednosti, kterými disponuje, je obratná manipulace s Řymbakoulemi a s Kazičem 1).

Řymbaba Band se (ne)pravidelně schází za účelem procvičování Jappatrických písní, které jednoho dne dobydou celý svět a získají tak nehynoucí slávu.

1)
Kazoo
rymbaba_band.txt · Poslední úprava: 2017/10/06 12:44 autor: Norbert Řymbaba