Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


jutta

Jutta Náčelník

O něm nemáme moc zmínek. Proto je tento článek víceméně pahýl. Z historie se dochovalo snad jen to, že je to úplně zakladatel jappálnosti vůbec. Zplodil Jappu s Herboyem (mystický bůh hlíny) a v roce 330 n.l. opustil svoji tělesnou schránku rituálem Yoshar. Povídá se, že se Jutta v příštích několika desítkách let vracel v jiných podobách, například zvířecích. Na destičkách se tradují různé historky o nadpřirozených schopnostech Jutty. Můžeme se jenom dohadovat, zda-li jsou to rumory a nebo fakta jako řemen.

Jeho charakter

Vykládalo se, že byl neobyčejně chytrý na svoji dobu. Nikomu nedůvěřoval a byl velmi opatrný. Nikdy si nenechal nic nakecat a uvažoval minimálně 3 tahy dopředu. Jeho mottem bylo: „Mysli tak, jak by ostatní mohli myslet za rok “.

Jeho úspěchy

Absolvoval školu Projití pralesu tam a zpět 888x! Stál se velmi dobrým lovcem své doby. Vyhrál trofej, největší zapáchač západního pobřeží v roce 287 n.l. A osm let později získal titul Velmi Nehloupého Humanoida Galaxy R-800.

Posmrtné návraty ze záhrobí

Jutta se po své smrti a po dokončení rituálu Yoshar vracel na návštěvy svého kmene, aby dohlédnul, že jeho následovníci splní svůj osud. Vždy se vracel v jiných podobách - zvířecích. Ve formě ptáků a pavouků. Bohužel toho moc nenamluvil. Kvůli šumům v komunikaci se vlastně dodnes neví, co kmenu Jappa chtěl předat. Víme jen to, že se vracel, a to hodněkrát.

jutta.txt · Poslední úprava: 2017/08/12 22:52 autor: Norbert Řymbaba